Go-Global 2023: Univerzity, na které se můžeš těšit – Holandsko

Datum: 03.04.2023

Publikoval: Eliška Procházková

Holandsko nabízí přes 2 000 oborů vyučovaných v angličtině. Věříme, že tak nebudeš mít problém najít obor, který tě bude bavit. Na veletrh Go-Global letos dorazí zástupci ze dvou holandských univerzit a na jednu se můžeš těšit alespoň online.

Haarlem Campus

Lákají tě obory jako třeba Business Psychology nebo Creative Media? Prozkoumej Haarlem Campus – moderní, nově otevřenu vysokou školu aplikovaných věd kousek od Amsterdamu. Výhodou studia na Haarlem Campus je garantované ubytování přímo na univerzitě, což je v Holandsku opravdu výjimečné!

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences patří k těm vysokým školám v Holandsku, které se zaměřují mnohem více na praxi než na akademické poučky. Na Go-Global přijede představit své obory v oblasti IT, Technology a Health jejich campus v městě Venlo.

Windesheim University of Applied Sciences (online)

Windesheim University of Applied Sciences na své prezentaci představí nejoblíbenější obor mezi zahraničními studenty v Holandsku vůbec – International Business, ale také unikátní obor Global Project and Change Management, který se zaměřuje na udržitelnost.

Amsterdam