Veletrh Go-Global 2022 – Univerzity Holandsko

Datum: 02.04.2022

Publikoval: Magdaléna Tomíčková

Veletrh studia a práce v zahraničí se blíží. Přípravy veletrhu jsou v plném proudu a tak jsme si řekli že ti zkrátíme dlouhé čekání naší sérií příspěvků, ve kterých ti postupně představíme zástupce škol z jednotlivých zemí.

Global School for Entrepreneurship

Vidíš svou budoucnost v oblasti podnikání a dynamickém světě start-upů? Tak přesně pro tebe je tu holandská vysoká škola aplikovaných věd se sídlem přímo v hlavním městě Amsterdamu, Global School For Entrepreneurship, která nabízí unikátní program Enterpreneurship and Innovation. Založení vlastní firmy je tu součástí studia hned v prvním ročníku! GS4E otevřela nedávno i svůj zbrusu nový Haarlem Campus, který nabídne další obory, jako třeba Business Psychology nebo Creative Media.

Radboud University

Skvěle hodnocená tradiční holandská univerzita Radboud představí široké spektrum jak bakalářských, tak magisterských oborů v oblasti humanitních, sociálních, přírodních věd nebo třeba ekonomie. Navíc město Nijmegen, kde se nachází, bylo nedávno vyhlášeno organizací Best Youth Destinations in Europe nejlepší evropskou destinací pro mladé lidi mezi 18 a 35 lety!

Inholland University of Applied Sciences

Inholland University of Applied Sciences s campusy v Amsterdamu, Haagu nebo Haarlemu patří k těm vysokým školám v Holandsku, které se zaměřují mnohem více na praxi než na akademické poučky. Na Go-Global přijede představit populární obory jako Creative Business nebo Tourism Management, o které je tradičně mezi českými studenty velký zájem.

Těšíme se na tebe 21. dubna od 10 do 18h v Impact Hub na Praze 5.